O FIRMIEOFERTAPRODUKTYZAMÓWIENIEKONTAKT
PRODUKTY > Prezentacja naszych produktów, które są ofertą handlową.
pusty

CHŁODNICE OLEJOWE I OLEJOWO-POWIETRZNE

stosowane w hydraulice siłowej i powietrznej, w sprężarkach powietrza, miksokretach budowlanych, wtryskarkach i innych maszynach produkcyjnych.

 
pusty
 

INTERCOOLERY

wymienniki ciepła powietrza doładowującego w silnikach wyposażonych w turbosprężarki. Wykonane z aluminium, dostępne dla większości modeli aut ciężarowych i osobowych.

 
pusty

CHŁODNICE

chłodnice do niemal wszystkich dostępnych na świecie marek samochodów. Zarówno ciężarowych jak i osobowych oraz maszyn rolniczych. Produkt cieszący się niezmiennym uznaniem na rynku zamienników ze względu na wysoką jakość oraz żywotność w powiązaniu z najwyższymi wynikami w wydajności. Wśród oferowanych modeli wyróżniane są zasadniczo dwie grupy w zależności od materiałów wykorzystanych do budowy oraz samego systemu chłodzenia. Są to chłodnice aluminiowo-plastikowe lub mosiężno-miedziane / plastikowo-miedziane.

pusty
 

NAGRZEWNICE

podobnie jak w przypadku chłodnic w naszej ofercie znajdują się nagrzewnice do większości marek samochodów. Podobnie też - jeśli chodzi o budowę dzielą się na grupy: McCord (lamelki) bądź expanded tubes (rurki łączone mechanicznie z płytą). Materiały stosowane do budowy to miedź oraz aluminium.

 
pusty

KLIMATYZACJE I ELEMENTY KLIMATYZACJI

Elementy składowe samochodowych systemów klimatyzacyjnych (A/C). Oferta zawiera:

kondensery (chłodnica klimatyzacji),
osuszacze (filtr czynnika chłodzącego)
parowniki (kabinowy wymiennik ciepła)

Dostępne do samochodów osobowych jak i ciężarowych większości marek.

 
pusty
 
pusty
© Copyright Trans Car. All rights reserved.